TMI Flexible Packaging jest dostawcą niezawodnych instrumentów pomiarowych i urządzeń testowych do szybkiej analizy właściwości fizycznych opakowań, artykułów papierniczych i tekturowych oraz klejów i produktów pokrewnych. Jego oferta obejmuje systemy do badania takich tworzyw jak: tektura falista i zwykła, podłoża arkuszowe, folie i laminaty, pulpy, papier i bibuła, tusze i powłoki, włókniny, etykiety i kleje oraz ogólnie tworzywa sztuczne, gumy i elastomery.

Przyrządy TMI Flexible Packaging mogą mierzyć ponad 50 niezależnych właściwości w oparciu o międzynarodowe normy i standardy testowe, w tym: współczynnik tarcia (COF), grubość, porowatość, pęcznienie, przyczepność i kleistość, wytrzymałość na ściskanie, zgniatanie, rozciąganie, odrywanie i rozdzieranie, odporność na wstrząsy, uderzenia, ścieranie i zużycie, a także drukowność i jakość druku. O niezawodność i efektywną pracę przyrządów laboratoryjnych dbają wyspecjalizowane zespoły ds. konserwacji zapobiegawczej i kalibracji (PM&C).


maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe

PALAT Service

ul. Waliców 20/1518
00-851 Warszawa
Tel. +48 (22) 624 07 43

Łucja Szlachetko – Dyrektor
kom. +48 604 96 95 08
lucja.szlachetko@palat.com.pl
copyright © 2019 | projekt serwisu IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się