Industrial Physics to specjalista w zakresie testów i inspekcji zapewniający swoim klientom ochronę integralności marek i produktów. Posiada bogate portfolio sprzętowe, globalną ofertę usług i prawie 100 lat doświadczenia w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń do badania opakowań, wyrobów i tworzyw. Wspierając wytwórców, linie produkcyjne i laboratoria w różnych lokalizacjach i branżach, eksperci Industrial Physics na całym świecie dostarczają godne zaufania, spersonalizowane rozwiązania, stawiając potrzeby użytkownika na pierwszym miejscu.

W skład grupy wchodzą reprezentowane przez nas od dawna firmy Systech Illinois oraz Ray-Ran, jak również wielu nowych producentów, z którymi mamy przyjemność nawiązać współpracę, takich jak:

Niezawodne przyrządy United Testing Systems przeznaczone są do zaawansowanych zastosowań testowych dla tworzyw, ale znakomicie nadają się również do podstawowych badań ściskania i rozciągania. Firma oferuje także usługi kalibracyjne oraz akcesoria i oprogramowanie, a produkowane przez nią maszyny wytrzymałościowe (UTM i DFM UTM) i twardościomierze cieszą się zaufaniem klientów z wielu branż.

Produkty United Testing Systems są wszechstronne i można je adaptować do każdego środowiska pracy - doświadczeni technicy dopasowują odpowiednie technologie do potrzeb odbiorcy tak, aby zmaksymalizować wydajność procesów i poprawić jakość produktów, zyskując tym zadowolonych użytkowników w wielu sektorach, od budownictwa i elektroniki po farmaceutykę, przemysł opakowaniowy i tekstylny. 

W skład asortymentu United Testing Systems wchodzi szeroka gama modeli stołowych i podłogowych maszyn elektromechanicznych oraz poziomych jedno- i wielostanowiskowych systemów testowania elastomerów. Firma wykonuje w pełni automatyczne systemy do badań zarówno tworzyw sztucznych, jak i metali, testery zmęczenia do zniszczenia, a także hydrauliczne maszyny wytrzymałościowe w postaci modeli stołowych i podłogowych o udźwigu do 2000kN. Oprócz tego oferuje również systemy do sprawdzania twardości, a także osprzęt o różnych zastosowaniach, od pomiaru współczynnika tarcia po próby rozrywania.

Innowacyjne produkty z portfolio United Testing Systems umożliwiają wdrażanie procesów testowania jakości we własnym zakresie, co daje lepszą kontrolę nad operacjami i czasem realizacji, a także pozwala zwiększyć możliwości badań i rozwoju produktów, spełniając jednocześnie wymagania odpowiednich standardów branżowych, takich jak ASTM, ISO, JIS, DIN i BSI.

Dzięki innowacyjnym szafom testowym C&W Specialist można dokładnie odtworzyć warunki środowiskowe we własnym zakładzie produkcyjnym lub laboratorium - są one niezawodne, łatwe w obsłudze i solidnie zbudowane, aby przetrwać próbę czasu.

Specjalista w zakresie badania opakowań metalowych gwarantujący ulepszenie procesów testowania i kontroli bez względu na branżę oraz specyfikę zarówno opakowań, jak i metali.

Światowy lider w dziedzinie tworzenia systemów kontroli wizyjnej od ponad 25 lat dostarczający zaawansowane rozwiązania testowe dla przemysłu spożywczego, napojów i opakowań.

Ekspert w zakresie wykrywania i badania przenikania tlenu zapewniający większą kontrolę nad produkcją i jej jakością, umożliwiając wprowadzenie własnych procedur testowania i monitorowania tlenu.

Instrumenty kontroli wizualnej Quality By Vision zapewniają najwyższą rozdzielczość obrazu w przystępnych cenach dla branży opakowań metalowych. Najnowsze technologie i  rozwiązania sprawiają, że systemy Quality By Vision nie tylko sprawdzają jakość produktu, ale także wspomagają usprawnienie procesu produkcji i zwiększenie jego wydajności.

Wysokiej klasy elektromechaniczne systemy testowe Steinfurth oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach badawczych i kontrolnych dla branży napojów, żywności i farmaceutycznej. Producent ten oferuje między innymi aparaty do pomiaru CO2, sprzęt do do testowania opakowań, urządzenia do pobierania próbek, wytrząsarki laboratoryjne, instrumenty do analizy piwa oraz systemy rejestrujące, wydobywcze i do karbonatyzacji.

Technidyne oferuje najwyższej jakości oprzyrządowanie do precyzyjnych pomiarów i kontroli właściwości optycznych, powierzchniowych i fizycznych dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Dzięki wyjątkowym produktom, opcjom serwisowym i ekspertom technicznym rozwiązania Technidyne pozwalają w łatwy sposób zapewnić integralność papieru i pulpy.

Zautomatyzowane, zaawansowane technologicznie testery szczelności i przepływu oraz testery opakowań TM Electronics cieszą się zaufaniem wielu zadowolonym klientów z branży motoryzacyjnej, urządzeń medycznych, tworzyw sztucznych, spożywczej i farmaceutycznej. jesteśmy tutaj, aby pomóc. Urządzenia TM Electronics pozwalają uzyskać wyniki w wysokiej rozdzielczości i uzupełnić wszelkie luki w procedurach kontroli jakości.

Innowacyjne systemy testowania farb i lakierów TQC Sheen to szeroka gama produktów umożliwiających analizę nie tylko powłoki, ale ogólnej obróbki powierzchni. Mają one zastosowanie przy konserwacji mostów i infrastrukturze transportowej, a także w przemyśle morskim motoryzacyjnym oraz dla  napojów, przetworów i innych produktów w puszkach.
maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe

PALAT Service

ul. Waliców 20/1518
00-851 Warszawa
Tel. +48 (22) 624 07 43

Łucja Szlachetko – Dyrektor
kom. +48 604 96 95 08
lucja.szlachetko@palat.com.pl
copyright © 2019 | projekt serwisu IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się