Seatallan jest jednym z wiodących europejskich dostawców oprzyrządowania do testowania materiałów, w tym metalu, papieru, folii i plastiku. Zaprojektowane zgodne z normami ASTM, EN oraz ISO i starannie wykonane oprzyrządowanie zapewnia dokładne, niezawodne i spójne wyniki w wysoce precyzyjnych testach fizycznych.

Szeroka gama standardowych uchwytów do prób rozciągania i ściskania oraz osprzętu do testowania tworzyw sztucznych kompatybilna z uniwersalnymi maszynami wytrzymałościowych i przyrządami do pomiaru siły umożliwia kontrolę jakości produkcji oraz jest używana w laboratoriach badawczych i uniwersyteckich do podstawowych badań materiałowych.

W asortymencie Seatallan oprócz oprzyrządowania do elongacji i kompresji znajdują się przyrządy do zginania, odrywania, przebijania i badania tarcia, uchwyty hydrauliczne, pneumatyczne, nożycowe, imadłowe i klinowe oraz umożliwiające testowanie kompozytów, kartonu, papieru, kabli, lin drucianych i przędzy.

Jedną z domen działalności Seatallan jest również projektowanie i budowa specjalistycznych instrumentów testowych wychodzących poza standardowe maszyny rozciągająco-ściskające, takich jak testery udarności typu Falling Weight i Falling Dart, testery ciśnienia czy wykrojniki do próbek.
maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe Lloydmaszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe maszyny wytrzymałościowe messmerbuchelmaszyny wytrzymałościowe TMImaszyny wytrzymałościowe

PALAT Service

ul. Waliców 20/1518
00-851 Warszawa
Tel. +48 (22) 624 07 43

Łucja Szlachetko – Dyrektor
kom. +48 604 96 95 08
lucja.szlachetko@palat.com.pl
copyright © 2019 | projekt serwisu IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się