Seatallan jest jednym z wiodących europejskich dostawców uchwytów i osprzętu do testowania materiałów, w tym metalu, papieru, folii i plastiku. Zaprojektowane zgodne z normami ASTM, EN oraz ISO i starannie wykonane oprzyrządowanie zapewnia dokładne, niezawodne i spójne wyniki w wysoce precyzyjnych testach fizycznych.

Szeroka gama standardowych uchwytów do prób rozciągania i ściskania oraz osprzętu do testowania tworzyw sztucznych kompatybilna z uniwersalnymi maszynami wytrzymałościowych i przyrządami do pomiaru siły umożliwia kontrolę jakości produkcji oraz jest używana w laboratoriach badawczych i uniwersyteckich do podstawowych badań materiałowych.

W asortymencie Seatallana oprócz oprzyrządowania do elongacji i kompresji znajdują się przyrządy do zginania, odrywania, przebijania i badania tarcia, uchwyty hydrauliczne, pneumatyczne, nożycowe, imadłowe i klinowe oraz umożliwiające testowanie kompozytów, kartonu, papieru, kabli, lin drucianych i przędzy. LloydmessmerbuchelTMILloydmessmerbuchelTMILloydmessmerbuchelTMI

PALAT Service

ul. Waliców 20 m. 1518
00-851 Warszawa
Tel. +48 (22) 624 07 43

Łucja Szlachetko – Dyrektor
kom. +48 604 96 95 08
lucja.szlachetko@palat.com.pl
copyright © 2019 | projekt serwisu IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się