nasi partnerzy
nasza oferta
Firmy, z którymi współpracujemy (m. in. Lloyd, Lloyd Chatillon, Si-Plan, Ray-Ran, PAC, Systech) oferują szeroki asortyment urządzeń do badania różnego rodzaju materiałów, komponentów i gotowych produktów.

W ich ofercie znajdują się między innymi: zarówno elektromechaniczne, jak i serwo-hydrauliczne maszyny wytrzymałościowe (zrywarki - próby na zginanie, ściskanie, rozciąganie, rozwarstwianie, współczynnik tarcia itd.), specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie testowania tworzyw sztucznych i opakowań, urządzenia do badania tekstury żywności, młoty udarowe oraz inne rozwiązania dotyczące badań udarnościowych, ekstensometry, siłomierze, aparaty do badania gęstości i współczynnika płynności, a także instrumenty do emisji akustycznej.
 
Proponujemy również aparaturę do analizy gazów wykorzystującą różne technologie pomiarowe (cyrkon, podczerwień, ogniwo chemiczne, przewodność cieplną itp.) oraz do badania wilgotności w gazach, nawet dla ultra niskich poziomów wilgotności.
 
Więcej informacji na stronach producentów (linki obok ->).
 
Zapewniamy pomoc w ustaleniu optymalnej dla klienta konfiguracji, zarówno standardowej, jak i niestandardowej, oraz w dobraniu odpowiedniego oprzyrządowania i oprogramowania.