Grupa Ametek oferuje instrumenty do testowania materiałów i przyrządy do pomiaru siły o wysokiej wydajności obsługujące aplikacje obejmujące kontrolę jakości, testy produkcyjne i laboratoryjne, badania naukowe i zastosowania edukacyjne. 

Aparatura ta służy do określania właściwości fizycznych i mechanicznych zarówno surowców oraz komponentów, jak i testowania produktów gotowych, takich jak na przykład urządzenia medyczne, części elektroniczne, kompozyty, plastik, folie, tekstylia, metal czy papier. Szeroka gama maszyn wytrzymałościowych i siłomierzy, cyfrowych mierników siły, mierników momentu obrotowego, uchwytów i innego rodzaju oprzyrządowania oraz głowic pomiarowych i akcesoriów ma zastosowanie między innymi w branży motoryzacyjnej, spożywczej, elektronicznej, produkcji sprzętu AGD, przemyśle opakowaniowym, tworzyw sztucznych i metalurgii.

Asortyment Lloyd Instruments obejmuje zrywarki, analizatory tekstury i testery tarcia, zaś jej siostrzana filia Lloyd Chatillon oferuje ręczne, zmotoryzowane i cyfrowe stanowiska testowe oraz mierniki siły. Do grupy Ametek należy także Newage Hardness Testing, dostawca twardościomierzy i akcesoriów do badania twardości.


LloydmessmerbuchelTMILloydmessmerbuchelTMILloydmessmerbuchelTMI

PALAT Service

ul. Waliców 20 m. 1518
00-851 Warszawa
Tel. +48 (22) 624 07 43

Łucja Szlachetko – Dyrektor
kom. +48 604 96 95 08
lucja.szlachetko@palat.com.pl
copyright © 2019 | projekt serwisu IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się