Informacje o firmie

Nasza firma jest jednostką serwisową reprezentującą producentów aparatury naukowo-badawczej, kontrolno-pomiarowej, analitycznej, laboratoryjnej i przemysłowej. Od początku naszej działalności współpracujemy z wieloletnim i wypróbowanym brytyjskim partnerem, firmą PALAT Limited, która zajmuje się eksportem i dostawą wyżej wymienionej aparatury.
 
Zamówienia składane i realizowane są na podstawie ofert wystawianych przez partnerów zagranicznych. Umowy i kontrakty zawierane są między kupującym ze strony polskiej i partnerem zagranicznym. Kupujący pokrywa wszelkie lokalne opłaty, podatek VAT itp. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie nie może zostać złożone za granicą, istnieje możliwość zakupu sprzętu przez polskiego pośrednika.
 
Dostawa zamówionej aparatury, w zależności od jej gabarytów i ciężaru, odbywa się drogą lotniczą lub transportem lądowym bezpośrednio na adres kupującego czy odbiorcy. Małe pakiety przesyłane bywają również pocztą kurierską. Do towaru dołączane są niezbędne dokumenty: faktury, dokumentacja techniczna, certyfikaty kalibracji.

Przeprowadzamy instalację sprzętu i szkolenie operatorów oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy przeglądy na miejscu, a także posiadamy kompleksową stację serwisową w pełni wspieraną technicznie i szkoleniowo przez producentów. W razie potrzeby zapewniamy asystę przy procedurach legalizacji maszyn wytrzymałościowych (Główny/Okręgowy Urząd Miar).


LloydmessmerbuchelTMILloydmessmerbuchelTMILloydmessmerbuchelTMI

PALAT Service

ul. Waliców 20 m. 1518
00-851 Warszawa
Tel. +48 (22) 624 07 43

Łucja Szlachetko – Dyrektor
kom. +48 604 96 95 08
lucja.szlachetko@palat.com.pl
copyright © 2019 | projekt serwisu IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się